mlsz tao logo

Támogatók

U21: Perbál SC – Mogyoród FC 6-2

Gól: Rimóczi Á. 2,Kovács A., Kúti I., Monori N.,Röhberg P.

Ifjúsági csapatunk szombaton a Mogyoród FC ellen játszotta 7. bajnoki mérkőzését. Nehéz mérkőzésre volt kilátás, hiszen a vendégek a 2. helyen álltak a tabellán, azonban a srácok átmentették a múlt heti formát, és szép győzelmet arattak.

Alig 15 percteltével már 2-0 állt az eredményjelzőn Monori Nándi és Röhberg Peti góljainak köszönhetően. A vendégek a 27. percben egy védelmi hiba után szépítettek, s ezzel ki is alakult a félidei eredmény. A második játékrészben sikerült jobban kihasználni a lehetőségeket, négy szerezett gól mellett még egy kapott is belefért, és megérdemelten, 6-2-es arányban nyerték meg a srácok az összecsapást.

A hétvégén Leányfalura látogatnak ifistáink, ahova szintén 3 pontért utaznak!