Edzések

U7 K 17:00 18:30 
  Cs 17:00 18:30
U9 K 17:00 18:30
  Cs 17:00 18:30
U11 K 17:00 18:30
  Cs 17:00 18:30
U13 K 17:00 18:30
  Cs 17:00 18:30
U14 17:00 18:30
  Cs  17:00 18:30
U21  18:00 20:00
  Cs 18:00 20:00
Feln. K 18:30 21:00 
  P 18:30 21:00 

Kiemelt cikkek

egyszazalek
Felntt TJ
mlsz tao logo

Támogatók

 

Perbál Sc útánpotlás dijja 2015

A Magyar Labdarúgó Szövetség Pest Megyei Igazgatósága az esztendők hosszú sora óta, minden év végén megrendezett hagyományos évzáró rendezvényét 2016-tól évzáró-évnyitó jelleggel a nagypályás labdarúgóidény tavaszi rajtja előtt tartja meg. Február 29-én, hétfőn 17.00 órától nagyszabású futballünnep volt a Megyeháza Dísztermében.

Eme jeles alkalom keretében vehette át egyesületünk vezetése azt az igen elismerő díjat, amelyet a Pest megyei sportszervezetek éremtáblázatán a 2014-15-ös szezonban elért eredményei alapján megérdemelt. Amit érdemes tudni az éremtáblázatról az, hogy igen egyszerű és objektív módon mérhető rendszerben összegzi az egyesületek versenyeken elért eredményeit.

Arany=6 pont, Ezüst=3pont, bronz=1pont.

Mivel három csapatunk is aranyérmet szerzett az aktuálisan kiírt korosztályos bajnokságában, így egyesületünk kiérdemelte az előkelő HARMADIK helyet.

Felnőtt csapatunk Czakó Péter irányításával megnyerte a téli megyei nagypályás műfüves bajnokságot. U21-es csapatunk Járfás András vezetésével a nagypályás, míg U14-es csapatunk Faragó Róbert vezetésével a ¾ pályás bajnokságban ért el első helyezést. Itt kell még megemlíteni U34-es csapatunkat is, akik szintén aranyérmet szereztek, de mivel nem a pest megyei öregfiúk bajnokságban indultak, ezért az eredményük nem számít bele az éremtáblázatba.

Természetesen ez az elismerés nem csak az adott csapat adott évi teljesítményének szól.

Ezek a sikerek mindig egy hosszú folyamat eredményei, melyeket átgondolt szakmai munka előz meg. Utánpótlás szinten a megfelelő motiváció fenntartására és a korosztályoknak megfelelő képzésére fordítunk kiemelt figyelmet, a számszerű eredmények másodlagosak. (De természetesen nem szomorkodunk, ha ebből esetleg érem lesz…) Ennél sokkal fontosabbnak tartjuk, hogy minél több fiatalt tudjunk megszólítani. Akik pedig hozzánk kerülnek, azok számára tudjuk biztosítani a töretlen fejlődés lehetőségét. Ékes példája ennek az is, hogy fent említett U14-es csapatból jelenleg négy játékos a Budakeszi Labdarúgó Akadémia színeiben, kiemelt másod osztályban (NB2) játszik!

Név szerint: Bárányos Szabolcs, Rózsavölgyi Péter, Darvas Merse, Faragó Áron.

Természetesen nem lehet mindenkiből válogatott játékos, de a lehetőségek biztosítva vannak minden tehetség számára. Ha pedig majd úgy alakul, hogy ezek a lehetőségek végesek, örömmel várjuk őket vissza „IFI” csapatunkba, ahol a felnőtt csapatba távozó játékosokat pótolhatják.

Kis településként sajnos küzdünk nehézségekkel is, ilyen például az egyes korosztályokban fellelhető létszámhiány, vagy a finanszírozási nehézségek.

Ennek ellenére a visszajelzésekből egyértelműen érezzük, hogy jó úton járunk, amit elkezdtünk azt következetesen és kitartóan folytatnunk kell!

Ezúton is szeretnénk mindenkinek megköszönni eddigi segítségét és természetesen a továbbiakban is várunk minden önzetlen támogatást!

Perbál SC
Faragó Róbert

 

Keresés

Időjárás

 

Névnapok

Tegnap: Konstantin
Ma: Júlia, Rita
Holnap: Dezső
Holnapután: Eszter, Eliza