mlsz tao logo

Támogatók

Ürömi SC – Perbál SC 1-0

Perbál: Kreutz Á. – Miklósi B., Kámán B., Rimóczi Á., Pechter D. – Székely B., Fülöp L., Eke M., Palányi P. – Röhberg P. – Nagy G.

Szombaton a második helyezett Üröm otthonába látogatott felnőtt csapatunk. A sok hiányzó miatt csere nélkül kellett abszolválni a mérkőzést, és talán pont ez lett a vesztünk…

Az első perctől az utolsóig nagyon kemény, férfias összecsapást láthattak a nézők. A szűk és rövid pályán rengeteg párharc jellemezte a játékot, egy másodpercre sem volt megállás, mindig történt valami. A 15. percben például büntetőhöz jutottak a hazaiak, amit – az egész mérkőzésen parádésan védő – Kreutz Áron hárított. A tizenegyes után mindkét oldalon akadtak nagy helyzetek, de a kapusok hibátlanul teljesítettek, a félidőben 0-0.

Szünet után folytatódott a küzdelem, a hazaiak ívelésekkel, beadásokkal veszélyeztettek, mi pedig kontráztunk. Épp egy ilyen kontra után a 70.perc táján kerültünk óriási ziccerbe, de kimaradt. A végén aztán a játékvezető – véleményem szerint indokolatlanul – 3 perc hosszabbítás jelzett, és ekkor jött a dráma: a 92. percben második sárgával kiállították Nagy Gabit, majd egy beadás utáni kavarodásból az utolsó utáni pillanatban megszerezték a találkozó egyetlen gólját a hazaiak, eldöntve ezzel a három pont sorsát.

A vereség ellenére is jár a gratuláció a csapatnak, küzdeni tudásból jelesre vizsgáztak a fiúk!