Felntt TJ
mlsz tao logo

Támogatók

Tárnok KSK – Perbál SC 1-3

Perbál:  Tóth J.(Kreutz Á., 90.perc) – Miklósi B., Kámán B.(Szász H.,49.p.), Rimóczi Á., Pechter D. – Székely B.(Palányi P.,82.p.), Fenyőfalvi K., Fülöp L.(Csorba Zs.,74.p.),Járfás A. – Kovács A. – Nagy G.
Gól: Fülöp L. 2, Nagy G.

Felnőtt csapatunk vasárnap Tárnokra látogatott, ahol nyárias időben, szép számú nézőközönség előtt léphettek pályára. A srácoknak sikerült folytatni az utóbbi idők remek szereplését, hiszen magabiztos, 3-1-es győzelmet arattak.

A mérkőzés perbáli helyzetekkel indult, ami a 17. percben érett góllá a szemfüles Fülöp Lali révén. A gól után kicsit visszább állt a csapat, a tárnokiak ívelgettek, különösebb veszély nélkül, azonban a félidő vége előtt 10 perccel, egy védelmi hiba után egyenlítettek. A szünetig már nem változott az eredmény.

A második félidőre elszántan jöttek ki a fiúk, aminek rögtön meg is lett az eredménye, hiszen 5 perccel a szünet után Nagy Gabi pofozta be a kapusról kipattanó labdát, 1-2. Alig 10 perc telt el amikor Kovács Ati lépett ki ziccerben, lerántották, 11-es. (Kérdés, hogy hol maradt a piros lap, mert egyértelmű gólhelyzetben szabálytalankodott a védő.) A büntető Fülöp Lali magabiztosan passzolta a kapuba, két gólra növelve az előnyt. A hátralevő időben tárnoki ívelések, szögletek, szabadrúgások jellemezték a játékot, de nem sok átütőerő volt bennük, az eredmény már nem változott. Összességében teljesen megérdemelt a perbáli győzelem, gratulálunk a Fiúknak!

Vasárnap az első helyezett Csomád látogat Perbálra, és a jelenlegi formát tekintve (a legutóbbi 5 mérkőzésen 4 győzelem és 1 döntetlen) nem is elképzelhetetlen a pontszerzés. A mérkőzés 16:30-kor kezdődik, minden Perbál drukkert várunk!